Boramed w Warszawie - profesjonalna placówka medyczna
 
+48 22 25 01 577 - Bora Komorowskiego 21 lok. 307
 
+48 22 53 53 600 - Beli Bartoka 8 lok. U/A

Samo doświadczenie to bardzo dużo, ale nie wszystko. W stechnicyzowanym świecie, przy ciągłym rozwoju urządzeń medycznych, zakład medyczny bez nowoczesnego sprzętu nie może się liczyć. Dlatego dobierając urządzenia dla Boramedu, nie uznawaliśmy kompromisów. Wiemy bowiem, że nasi pacjenci zasługują na najwyższy poziom opieki w każdym aspekcie.


Aparaty USG: SAMSUNG HERA W10 Elite, Voluson E10 BT19, Voluson E10, E8, E6 od GE Healthcare, SAMSUNG HS50

Korzystamy z możliwości nowoczesnej techniki i staramy się dostosować do wymagań szybko zmieniających się standardów medycznych w zakresie ultrasonografii.

Specjaliści wykonujący badania ultrasonograficzne w BORAMEDZIE mają do dyspozycji najwyższej klasy aparaty USG. Są to najnowocześniejsze urządzenia dostępne na rynku, bardzo zaawansowane technologicznie, co pozwala na wykonywanie badań w całkowicie nowej, niespotykanej dotychczas jakości.

Ultrasonografy, którymi dysponujemy maja szerokie zastosowanie w opiece zdrowotnej w ginekologii, położnictwie oraz w radiologii i ortopedii.. Zastosowany system ultradźwiękowy umożliwia skupienie na szczegółach obrazu, zapewniając najwyzszą jakość diagnostyczną.

Nasze aparaty charakteryzuje wysoka jakość obrazu uzyskiwana dzięki zastosowaniu wielu nowatorskich rozwiązań np. nowoczesne obrazowanie 4D  (funkcja HDlife) jest wykonywane dzięki wykorzystaniu zaawansowanej możliwości sterowania oświetleniem.

VOLUSON E10 BT19 oraz SAMSUNH HERA W10 Elite - to najnowsze, dostępne urządzenie - dedykowane największym wyzwaniom diagnostycznym w zakresie ginekologii i położnictwa. Doskonała rozdzielczość pozwala na precyzyjną i prawidłową ocenę podczas badania.

maszyna VE10

Innowacyjne  rozwiązania technologiczne wyróżniają nasze aparaty pod każdym względem - doskonała przejrzystośc obrazu, jeszcze większa prędkość działania to tylko niektóre z nich. Udoskonalenie systemu RADIANCE ARCHITECTURE zapewnia uzyskiwanie szybciej, jeszcze bardziej elastycznych, wyraźniejszych form obrazowania.

Wyprzedzają technologicznie poprzednie generacje aparatów, pozwalając na doskonałą jakość obrazu w projekcji zarówno 2D jak i 3D.

Nowa funkcja HDlife Silhouette pozwala wygenerować obrazy 3D/4D  w wysokiej jakości przestrzennych obrazów diagnostycznych.

 

STERN WEBER SW-17

SW-17 jest doskonałą odpowiedzią dla dentystów, którzy oczekują najlepszych technologii, dbałości o szczegóły i rozwiązań ułatwiających pracę zespołową przy pacjencie. SW-17 oferuje znakomitą elastyczność, pozwala na precyzyjny wybór wydajności wymaganej przez poszczególne zabiegi.

Image

+48 22 25 01 577 - Bora Komorowskiego 21 lok. 307

+48 22 53 53 600 - Beli Bartoka 8 lok. U/A